וואטס אפ

אולמות אירועים במרכז

השאלה הגדולה ביותר שאתם שואלים את עצמכם בתור זוג מאורס היא שאלת מיקום מתחם האירועים שלכם. בישראל כיום ישנם מאות מתחמים המציעים לכם כולם, ללא יוצא מן הכלל, חוויה ייחודית, קסומה ובלתי נשכחת. איך אתם בכל זאת יכולים לבחור את מתחם האירועים שלכם כשיש הצפה כזו של מתחמים? בין היתר, עם התמקדמות על אזור המרכז. מתחמי האירועים הנמצאים באזור המרכז מסתמנים כמתחמים המתקדמים ביותר, המעניקים לכם את מניפת הפתרונות המתקדמת ביותר והאיכותית ביותר. אירוע חתונה במרכז מגלם בתוכו יתרונות נוספים, ובעת שאתם חוגגים עם EAST TLV, אתם יכולים להבטיח לעצמכם כבר מעכשיו אירוע של פעם בחיים!

מדוע חגיגה עם אולמות אירועים במרכז היא יתרון?

ההמלצה שמגיעה אל המון זוגות מאורסים היא להתמקד על מתחמי אירועים באזור המרכז, כאשר ישנן 2 סיבות עיקריות:

  • הסיבה הראשונה היא הרמה של המתחמים. ככל שמתחם האירועים יותר במרכז, כך הוא עדכני יותר, רלוונטי יותר ועומדים בראשו מפיקים ומנהלים מנוסים יותר. 
  • הסיבה השנייה היא חגיגה בלוקיישן מרכזי מעניקה לכם יתרון בכל הקשור לטיב האירוח שלכם. מטבע הדברים, אל אירוע כמו חתונה מגיעים אליכם אורחים מכל קצוות הארץ. חגיגה במרכז מבטיחה לאורחים שלכם הגעה קלה ואידיאלת מכל נקודה ממנה הם מגיעים – כך שגם האורחים מהצפון וגם האורחים מהדרום יוכלו ליהנות מגישה נוחה.

מנהלי האירועים המובילים בישראל!

אולמות אירועים במרכז משקיעים המון בחומר האנושי שלהם. מי שמוביל את האירוע שלכם ומתרגם את החלומות שלכם למציאות באירוע הם מנהלי האירועים. באזור המרכז, עובדים מנהלי האירועים המובילים והמנוסים ביותר – כך שאתם מפקידים את האירוע שלכם בידיים טובות.

כמו כן, מאחר והמון זוגות רוצים לחגוג באזור המרכז, יוצא מצב שבכל ערב נחגג אירוע במתחמי האירועים במרכז, מה שמאפשר לצוות מנהלי האירועים במתחמים להפוך מנוסה יותר ויותר מאירוע לאירוע, להכיר יותר תקדימים ולהיות צוות טוב יותר ומקצועי יותר עבורכם באירוע שלכם!

חוויה אורבנית: תל אביב ואתם

באזור המרכז רבים רוצים לעבוד, לבלות וכן – גם להתחתן! העיר תל אביב הינה עיר בעלת מוניטין בינלאומי, הינה עיר שמושכת אליה כמות אדירה של תיירי פנים וחוץ והיא מסתמנת כאחת הערים הנחשקות ביותר במזרח התיכון.

אירוע החתונה שלכם הוא גם מיתוג, ובעת שהאירוע שלכם ימותג על בסיס האלמנטים המובילים את העיר תל אביב, אתם כבר מחזיקים ביתרון משמעותי. אירוע החתונה שלכם עם EAST TLV מזמן לכם חוויה אורבנית- בוטיקית המשלבת אלמנטים של הפנים והחוץ, טון מתועש לצד אווירה מודרנית ונגיעה של הישן עם החדש. אירועים אורבנים מסתמנים כיום כאירועים נחשקים ומובילים בהם דורשים המון זוגות מאורסים.

קייטרינג שף באירוע שלכם

הסטנדרט של אולמות אירועים במרכז הינו הסטנדרט הגבוה ביותר, גם בכל הקשור לחוויה הקולינארית באירוע שהינה החוויה המעצבת ביותר. האורחים שלכם מגיעים מכל קצוות הארץ בכדי לחבק אתכם, לאהוב אתכם ולהיות עדים לכם בטקס החופה. מעבר לכך שאתם כלה וחתן, אתם גם מארחים ובעלי האירוע – כך שהחובה שלכם היא לדאוג לאירוח לא פחות ממושלם!

הקייטרינג של השף עידו בן עמי הינו קייטרינג בוטיק מנוסה ומיומן שיהפוך כל מנה ראשונה לסנסציה, כל מנה עיקרית לחוויה ראשונית וכל קינוח לחטא מתוק. הקווים המנחים את חברת הקייטרינג הינם נוקשים ומחמירים וכוללים שימוש בחומרים האיכותיים והיקרים ביותר, למידה דרך קבע והתאמת אופי האירוע בהתאם לאופי בני הזוג.

גן מוריק בשידוך לאולם בעיצוב אורבני

EAST TLV מציע לכם את החוויה בשלמותה מבלי שאתם צריכים להתפשר: גם כשאתם מתחתנים במרכז, בלב לבה של העיר תל אביב, אתם יכולים לחגוג באווירה אורבנית המבוססת על חלל פנימי וחיצוני. שלב קבלת הפנים וטקס החופה יערכו באווירה מוריקה מצד אחד, אך אורבנית מאד מהצד השני כאשר הנוף הינו של גורדי השחקים שבעיר. לאחר מכן, יעברו האורחים שלכם אל המתחם הפנימי שבו הם יתארחו בחלל המעוצב בקווים מתועשים כאשר אלמטים נוספים שיתמכו את האווירה יהיו ריהוט ייחודי, גופי תאורה מעוצבים ושלל אקססוריז.

תל אביב – העיר שלעולם לא ישנה. גם באירוע שלכם

אזור המרכז הינו אזור גדול ותוכלו למצוא בכותליו לא מעט מתחמי אירועים. יחד עם זאת, האווירה הניתנת לכם ב-EAST TLV הינה אווירה מיוחדת ושונה מכל מה שתוכלו לבקש, לדמיין או לתאר. תל אביב לעולם לא הולכת לישון, ואין כל ספק כי היא תישאר ערה גם באירוע החתונה שלכם! אתם מקבלים את החבילה בשלמותה, עם הצטיינות בכל פרמטר ופרמטר:

  • צוות מקצועי של מנהלי אירועים
  • שירות אדיב, מקצועי ואמין
  • לוקיישן מרכזי בעיר שלעולם לא ישנה
  • חוויה קולינארית משובחת
  • חלל חיצוני ופנימי המשרתים אתכם באירוע

חתונה קטנה באולם אירועים במרכז

וחשוב לזכור כי גם אופי האירוע משתנה בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. הבחירה באחד מאולמות  האירועים במרכז היא הבחירה לחגוג בסטנדרט הגבוה ביותר. כעת, עליכם לקבוע איך תרצו לארח את האורחים שלכם. ב-EAST TLV אתם יכולים לחגוג את האירוע שלכם גם כאירוע עם מאות של משתתפים, אך גם כאירוע חתונה קטנה עם עשרות או מאות בודדות. אנו מטפחים במתחם האירועים שלנו את אירועי הבוטיק האינטימיים, ומאמינים כי זוהי דרך נפלאה להתקדש בברית הנישואין: אתם וקהל האורחים הקרובים אליכם ביותר!

בואו גם אתם לחוות!

אז לצד תיאור החוויה בשלמותה, לעתים פשוט צריך לחוות אותה בכדי להבין! אנו מזמינים אתכם אלינו לפגישת היכרות – לראות, להתרשם, לשאול ולהכיר. EAST TLV מארח אירועים בכל ימות השנה, כאשר הדגש הוא על אירועים אורבניים, צעירים ומודרנים. אירוע גדול או אירוע קטן – אנו מתחייבים לכם לאירוע מרגש ובלתי נשכח!