וואטס אפ

אירועים פרטיים

החיים שלנו מלאים בציוני דרך, חלקם קטנים ואחרים גדולים יותר, וכשהם משמעותיים אנו חייבים אבל פשוט חייבים לשתף אותם עם אחרים, להתחיל בחיפוש אחר אולמות אירועים בתל אביב ולהפיק אירוע, מיוחד, שונה, מקורי, כזה שמדבר בשפה שלנו. אם אתם מדברים תל אביבית וחולמים על אירוע פרטי אורבני, מדליק בניחוח תל אביבי,

ל- EAST-TLV יש את כל הקסם שאתם מחפשים. אנו כבר למודי ניסיון ויודעים שאירוע מוצלח הוא תוצר של המקום בו תבחרו לקיים אותו.

 

תכינו את עצמכם לערב בלתי נשכח

בו האלכוהול נשפך כמו מים, התפריט ייקח אתכם למסע קולינרי מטריף חושים, הציוד המתקדם על הרחבה ירים לכם את האירוע והצוות פשוט יהיה שם בשבילכם בכל רגע נתון. איסט תל אביב הוא הרבה מעבר לאולם אירועים במרכז הוא חוויה לכל החושים, פועם בקצב ייחודי ולא מפסיק עד שאתם תבואו על סיפוקכם, ממש כמו החיים בתל אביב.

 

הצבנו רף גבוה

לכל אורך הדרך אנו מנווטים את הסירה אך במקביל מסתמכים ומקשיבים לכל ההנחיות שלכם. אנחנו לא עוצרים בקו הרקיע אלא תמיד שואפים להתעלות. למה? כדי להפיק לכם אירועים פרטיים מהחלומות. זו לא סתם עוד אמרה קיטשית או סיסמה חסרת משמעות. הצוות שלנו מורכב מאנשים אשר חיים ונושמים את התחום והסיפוק שלהם הוא לראות את האירוע שלכם רוקם עור וגידים ואת החלומות שלכם מתגשמים. כמובן שלשם כך אנו צריכים אתכם ויחד, שלב שלב, אנו נטפס בסולם ונבנה אירוע שמתעלה על כל הציפיות שלכם.

eventsPrivate

 

אז מה היה לנו?

  • המיקום סוף
  • האווירה, אתם קובעים
  • הצוות: יעשה הכל כדי לשמח אתכם
  • התוצאה – תתעלה על כל הציפיות שלכם