וואטס אפ

ברית מילה

איזה רגע מאושר זה בחיים שלכם. עכשיו שאתם מחפשים מקום לחגוג טקס ברית מילה מרגש, אם אתם רוצים אירוע באווירה נפלאה, מלא סטייל ושיק, אירוח ברמה הגבוהה ביותר והכל במרכז תל-אביב, בואו ל- EAST-TLV לחגוג את בואו של הרך הנולד עם בני המשפחה והאנשים הקרובים אליכם ואנחנו מבטיחים לכם שתצאו עם חיוך גדול יותר מזה איתו באתם.

יש דברים בהם הולכים על הטוב ביותר

שמו של איסט אירועים | east הולך לפניו כבר שנים רבות כמוסד תל-אביבי של אירועים מכל הסוגים ובכל הגדלים. עם אלפי אירועים מוצלחים, אינסוף חוגגים מרוצים, שירות מוקפד ביד רמה ואירוח כמו שתל אביביים יודעים, אירוע הברית שלכם יעוצב למידותיכם, העיצוב והקונספט יתאימו לאופי שלכם ושל המשפחה, השיקולים הנכונים של תכנון האירוע יילקחו בחשבון, ומה שאנחנו מנסים להגיד זה שנעשה הכל כדי שתצאו מהאירוע הכי שבעי רצון שאפשר (וגם שבעים באופן כללי).

תפריט של מסעדת שף כבר אמרנו?

באירוע ברית מילה, כמו באירועים אחרים, מידה רבה מתשומת הלב של האורחים מוקדשת לאוכל ולתפריט, ובצדק. ממש כמו שהולכים למסעדה, האורחים משקיעים מזמנם ומכספם ושמחים ליהנות בתמורה מחוויה קולינרית נעימה לעיניים ולחיך. לכן ב- EAST-TLV, כל החושים פועלים עוד לפני הביס הראשון. התפריט עליו עומד המקום הוא לא פחות מזה של מסעדת שף והאוכל ידוע כקולינריית גורמה עם נגישות והתאמה מלאה לטעם הישראלי. הדבר הכי ברור לעוסקים בתחום האירועים מזה שנים כה רבות, הוא שעל קיבה מלאה – האורחים שלכם יהיו מרוצים, שמחים ומפרגנים עד השמיים.

לא ישנים בשמירה

במרכז הארץ יש מגוון עשיר של מקומות לערוך בהם אירועים ואירוע ברית ביניהם. אבל אם אתם מחפשים מקום אחר וייחודי, שכיאה למוסד תל-אביבי של תל אביביים בנשמה, לא מפסיק לרגע ונשאר כל הזמן עם היד על הדופק, משפר וצועד קדימה עם כל החידושים והאפשרויות החדשות בתחום האירועים, EAST-TLV הוא המקום בשבילכם.

זה הקטן גדול יהיה

אבל לזה יש עוד זמן. כעת אנחנו מתמקדים בחגיגה של הצטרפו הרך הנולד למשפחה. העניין עם חגיגת ברית, הוא שמדובר באירוע שמחייב את ההפקה הקצרה ביותר מכל האירועים. לכן, כדאי השעון מתקתק והזמן דוחק, חשוב ביותר לבחור אולם אירועים מנוסה וערוך להפיק אירוע מאפס בכמה ימים בודדים, כדי שלא תצטרכו להתפשר על דבר או חלילה להתעסק באילוצים ובעיות. אצלנו ב- EAST-TLV אתם מגיעים בראש שקט ונשארים במוד הזה משך כל תכנון האירוע ובמהלכו. ככה זה כשיש שנים של ניסיון ורקורד של אלפי אירועים. אנחנו פשוט יודעים את העבודה. כל מה שאתם צריכים להתרכז בו זה ברך הנולד ובאירוע המשמח שלכם.

 

EAST-TLV הוא המקום לציוני דרך משמעותיים כמו ברית מילה. בואו לחגוג אצלנו ולהיות משפחה נוספת שבחרה להפיק אירוע מעוצב, מלא שיק, ברמה הגבוהה ביותר, בלב העיר תל-אביב.

תהיו בקשר

השאירו פרטים או התקשרו לטלפון 053-4255125
אנא מלאו את טופס - תהיו בקשר