שולחים לאורחים הזמנה לחתונה? הכירו, הזמנות 2018!

הכירו, הזמנות 2018!

לא משנה כמה גלגולים יעבור ענף האירועים וכמה חידושים ושדרוגים יהיו בענף החתונות: בכל מקרה ישלחו אל האורחים הזמנות לאירוע. עד לא מזמן, ההזמנות שהיו נשלחות אל האורחים היו הזמנות פורמליות, אלו המוכרות גם לכם: מעטפה ובתוכה הזמנה שעליה כל הפרטים האינפורמטיבים – יבשים הכוללים את שמותיכם, שם מתחם האירועים שלכם, תאריך ושעת הגעה.

 

אתם עתידים לחגוג את האירוע שלכם עם מתחם אירועים בתל אביב? גם אתם תקבלו טיפים חמים ממנהל האירועים שלכם שימליץ לכם להפוך את הזמנת האירוע שלכם להזמנה רלוונטית יותר התואמת את שנת 2017. המון פעמים קשה לעשות את המעבר מהפורמט המוכר והידוע אל עבר פורמט חדש ועדכני יותר. אם כן, הכירו: הזמנות לאירועי החתונה הנערכים בשנת 2017!

 

את מספר הטלפון מחליפה כתובת המייל שלכם

במרבית ההזמנות מציינים מארחי האירוע את מספר הטלפון שלהם המשמש את האורחים על מנת לאשר את הגעתם. כיום, התקשורת מתבצעת בפלטפורמות הוירטואליות המאפשרות אינטראקציה מהירה יותר וזמינה יותר. על כן, את מספר הטלפון תוכלו להחליף בכתובת מייל ייעודית שתפתחו לטובת האירוע, ואליה יוכלו לשלוח האורחים שלכם את אישור ההגעה שלהם. כך, אתם חוסכים מעצמכם התעסקות רבה לאורך הפקת האירוע ואינכם צריכים לענות לטלפונים של מאות אורחים בשיא ההכנות לאירוע האהבה שלכם.

 

את מפת ההגעה מחליף קישור ל-WAZE

כמו כן, בכל הזמנה ששולחים אל האורחים נהוג להוסיף גם את מפת ההגעה. כיום, מרבית האנשים מחזיקים בטלפון החכם המאפשר נגישות אל אפליקציות הניווט השונות. על כן, במקום לצרף אל ההזמנה שלכם מפה, תוכלו לציין בפני האורחים איך מחפשים את שם מתחם האירועים שלכם ב-WAZE, או במידה ואתם משגרים הזמנה וירטואלית, תוכלו לתת קישור ישיר שיפנה אותם אל מפה וירטואלית. על הדרך, בלי שתשימו לב, גם תהפכו לירוקים יותר הודות לחיסכון שלכם בנייר.

 

הזמנות פורמליות? לא עוד!

ההזמנות הרשמיות המוכרות כבר אינן רלוונטיות ובמידה רבה פוגעות במיתוג האירוע שלכם. המון זוגות צעירים העתידים לעמוד תחת החופה של אולם אירועים בתל אביב, רוצים לרגש את האורחים ולמתג את האירוע כצעיר ועדכני כבר עם שליחת ההזמנות. על כן, הפכו את ההזמנה לאירוע שלכם להזמנה מודרנית יותר שיכולה במידה רבה להקל על האורחים שלכם – החל מהאפשרות שלהם לאשר את ההגעה אונליין ועד הקישור הניתן להם לניווט אל מקום האירוע.

 

מה דעתכם על הזמנות מקוריות?

הזמנה מקורית לאירוע למעשה מייצרת עבורכם סיפתח מרשים וכזה שישרוק את שריקת הפתיחה לאירוע שלכם! על כן, כדאי כבר בשלב זה לגרות את האורחים שלכם. ישנן אינספור אפשרויות להזמנות מקוריות: המטרה היא להפוך את ההזמנה לאלמנט בידורי שיעלה חיוך ובעיקר יבדיל את האירוע שלכם משאר האירועים.

 

דוגמה אחת היא להדפיס את הזמנת האירוע על בלון. האורחים שלכם יקבלו מעטפה ובתוכה בלון שיהיה עליהם לנפח. לאחר שהם ינפחו אותו, הם יגלו את פרטי האירוע. עם הזמנה מקורית אתם מעלים על פני האורחים חיוך ובעיקר מייצרים אצלם ציפייה. מנהל האירוע שלכם ישמח להעניק לכם דוגמאות נוספות להזמנות מדליקות שלא ישאירו לאורחים ברירה, אלא לאשר הגעתם!