וואטס אפ

קייטרינג לאירועים קטנים? הדברים שחשוב לדעת

אירוע מרגש שרוב האנשים נהנים להיזכר בו הוא כמובן אירוע החתונה וזה נכון בין אם אתם חושבים להתחתן בצורה דתית ובין אם אתם רוצים לעשות זאת ללא רב, חופה וקידושין. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל הזוגות האחרים, חושבים איך ליצור את האירוע המושלם ואיך לגרום לחתונה שלכם להיות שונה מכל החתונות האחרות. אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שתזמינו לאירוע שלכם מוזמנים עכשיו ללא מעט חגיגות כאלה כי הלו עכשיו אנחנו נמצאים בעיצומה של עונת החתונות! בעונה הזאת, שמתחילה בערך בסביבות שבועות, מתקיימות בארץ אלפי חתונות ולכן חשוב לתכנן את הדברים מראש, להזמין מקום וגם לבחור קייטרינג לחתונה שישאיר את האורחים שלכם שבעים ומרוצים.

 

איך לבחור את הקייטרינג המושלם?

כאשר מדברים על קייטרינג לחתונה צריך לדעת שהאפשרויות בישראל רבות ומגוונות. למעשה יש היום הרבה מאוד אנשי מקצוע שנותנים שירות אך לא כולם יצליחו להתמודד עם כל משימה בתחום הזה. כלומר, יש קייטרינג לאירועים שמציע רק שירות לחתונות קטנות יש קייטרינג שמציע לכם לעשות אירועים בטבע והם ידאגו לכל הצרכים שלכם. אך יש גם לא מעט חברות של קייטרינג לחתונה שמציעות שירות לחתונות מאוד גדולות. יש לבדוק את הנושא הזה ולהתייחס גם לנתונים כמו:

  • המלצות
  • גיוון במנות
  • אדיבות בשירות ועוד

 מגיע לכם לצאת כמה שיותר מרוצים מכל החוויה הזאת ולכן שווה להשקיע בבחירת שירותי הקייטרינג המתאימים לכם ביותר.

 

בואו ליהנות מארוחות טעימות

בין אם זה חתונה קטנה או חתונה גדולה, אי אפשר שלא לדבר יום הטעימות, כי מי מאיתנו לא יודע שזה החלק הכי מהנה בהפקת החתונה כולה? לכן אנחנו מציעים גם לכם לא לוותר על העניין הזה, כי מה פתאום שתזמינו אוכל בלי שאתם טועמים אותו באופן אישי? מעבר לכך שזמן הטעימות אתם יכולים להתרשם מהאוכל עצמו, זה גם הרגע שבו תוכלו להתרשם מהאופן שבו אנשי הצוות בחברה מתנהלים וכך קבלת ההחלטה שלכם תהיה נכונה לכם יותר.

כמה תשלמו על השירות?

 

לבסוף, כמובן שכדאי גם לבדוק כמה יעלה לכם השירות הזה. זה ברור שאתם רוצים להזמין קייטרינג לחתונה שיהיה כמה שיותר עשיר, מפנק וכזה שתיהנו להגיש לאורחים שלכם. עם זאת, האם זה אומר שעליכם לשלם מחירים מופקעים? האם זה אומר שאתם צריכים להסכים לכל מחיר של כל חברת קייטרינג? התשובה היא חד משמעית לא. כדאי לכם לבדוק מה אתם בוחרים, כמה זה עולה והאם יש דרך מסוימת גם להוזיל את העלויות. חשוב לבחור בחברה שמגישה אוכל טעים, יפה ומעורר תיאבון אך עדיף לדעת מראש לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים. בדקו, בין היתר, האם המשקאות הקלים כלולים במחיר שמציעים לכם והאם האלכוהול זה משהו שאתם צריכים לשלם עליו בנפרד. אירוע טוב חייב לכלול אוכל שנעשה מכל הלב וכדאי שתתחילו לחפש חברת קייטרינג טובה לחתונה שלכם כמה שיותר מהר.