וואטס אפ

מהו המקום המושלם להנחיית כנס או טקס?

אירוע טוב מוגדר גם מהתוכן שהוא מציג, ומהאנשים שהגיעו אליו, אך חשוב לתת לו את הפלטפורמה הנכונה בדמות אולם או מקום מושלם ומותאם. מרבית הכנסים בישראל נערכים, כמובן, בבירת העסקים תל אביב, ובחיפוש אחר המוקם המושלם להנחיית כנס או טקס, אפשר לראות מגוון רחב של אפשרויות. מבין כל האופציות, אולם EAST הוא אולם אירועים בתל אביב, המספק את החוויה המושלמת לאירוע.

התאמה לסוג האירוע

ב-EAST יודעים להתאים את המקום לסוג האירוע, כולל דגש על עיצוב מתאים, והעמדה של הציוד המתאים לסוג האירוע, כולל במה או רחבת ריקודים. ב-EAST מקפידים על אוכל ברמה גבוהה וישנו וייב קלאסי, שמתחיל בנראות, ועובר לצוות ולאווירה הכללית במקום. במקום מצליחים להעניק חוויה שונה של סטייל, ויכולת ליצור אירוע עסקי חמים ונעים, בדיוק כמו אירועים משפחתיים. החיבור בין אירוע עסקי ללב ליבה של תל אביב הוא טבעי, וכזה שנוח להרבה מאוד אנשים, שגם כך נמצאים בעיר. האווירה האורבנית היא כר פורה לעסקים ולמפגשים פוריים, וב-EAST מוסיפים גם אלמנטים חשובים כמו מערכת סאונד ברמה גבוהה ומטבח שף מלא שיק.

התכנסות איכותית

התכנסות טובה היא כזו בה יש לאנשים את כל מה שהם צריכים, החל מאוכל, דרך רחבת ריקודים, פודיום לנאומים, חופות, ושולחנות בר ליצירת שיחות. ב-EAST מאפשרים גמישות באירוע, ויודעים לספק לכל סוג של לקוח את המענה שלו. כאשר רוצים לקחת את האירוע צעד אחד קדימה, יש למלא אותו בתוכן בידורי, וכזה יש כיום בשפע. יש מגוון רחב של אמנים שמגיעים ומופיעים, בין אם זה זמרים, סטנדאפיסטים ואפילו אמני חושים.

ליאור סושרד – ההצגה הטובה ביותר בעיר

כאשר מדברים על אמני חושים ישראלים, מדברים בראש ובראשונה על ליאור סושרד. האמן הוותיק, שכבר יצר לעצמו שם עולמי, מצליח להדהים את הקהל שלו בכל פעם מחדש. האמן כבר הופיע על הבמות הגדולות ביותר בעולם ובידר שמות כמו ביבי נתניהו וג'ניפר לופז, בין השאר. סושרד מציג טכניקות שונות ומשונות של תרגילים, תוך כדי שהוא משלב כריזמה ויכולת עמידה על במה שאין כמותן עוד בישראל. סושרד מצליח לאתגר את המוח של הקהל שלו, ולשבות אותו במופע חד פעמי, שצריך לקבל את הבמה הנכונה, בדיוק כמו זו שמעניק אולם האירועים של EAST.