וואטס אפ

הפקות אירועים לכל מטרה

אירועים פרטיים ועסקיים הם חלק בלתי נפרד מהלו"ז של מרבית האנשים בישראל מדי שנה. לרוב, מדובר באירועים די גדולים הכוללים כמה מאות אנשים ובעיקר חתונות מפוארות של חברי משפחה וקולגות. עם זאת, יש לא מעט אנשים שבוחרים כיום ללכת על אירועים קטנים ואינטימיים יותר, שנערכים באולמות קטנים יותר ומותאמים לצורך. הבחירה המרכזית היא לגבי המקום בו ייערך האירוע, כאשר חלק הולכים לאולמות המסורתיים בפריפריה, ואחרים מעדיפים אולם אורבני תל אביבי, שיביא את השיק והסטייל אל האירוע. האולמות התל אביביים הם לרוב קטנים יותר, אך אין ספק כי יש בהם דגש גדול יותר על איכות, שכן לרוב, האוכל איכותי יותר, ולעיתים מגיע ממטבחו של שף מפורסם, האלכוהול ברמה גבוהה, וניתן לתת אפילו דגש על בידור ממוקד יותר.

אירועים אינטימיים ובוטיקיים

תל אביב כמו תל אביב, שהיא עיר ללא הפסקה בהגדרתה, באה עם קושי מובנה של פקקים, חוסר בחנייה וכמובן מחירים שהם גבוהים יותר מהפריפריה. בתוך כך, עבור מרבית האנשים במרכז, מדובר בבחירה הנכונה והאיכותית ביותר, עם אפשרות לנסוע קרוב, להישאר עד מאוחר, ולהפיק את המקסימום מהאירוע. אולמות אירועים תל אביביים הם לרוב בוטיקיים יותר, ופונים לקהל איכותי יותר, שרוצה אירוע בסטייל. רוב האירועים הם אירועים אינטימיים יחסית, כמו ברי ובתי מצווה, בריתות, חינות וכמובן אירועים עסקיים מכל מיני סוגים.

משפחתי או עסקי

ישנו הבדל משמעותי בין אירועים עסקיים לאירועים משפחתיים, אך בשניהם, כאשר הולכים על סטייל אורבני, מקבלים אירוע אינטימי ונכון לסביבה ולקהל שלו. כמובן שניתן לבצע שינויים בתפריט, בסידור השולחנות או בתוכן של האירוע, אך תל אביב מתאימה יותר מכל לאנשים צעירים, שמהווים את הלב של האירוע, ויודעים לשדרג אותו. גם בתחום העסקי, מרבית העסקים החשובים בישראל נמצאים בתל אביב, ואירוע בעיר עצמה ולא בפריפריה מגביר את הסיכוי של נוכחות מלאה או אידיאלית. אירועים בתל אביב לא היו מבוקשים כל כך בעבר, אך היום יש להם לגיטימציה, הם מגוונים יותר, ונותנים להרבה אנשים את האפשרות להנדס את האירוע המושלם עליהם חלמו.

לציין את המאורע

 

הסוג הנפוץ ביותר של האירועים התל אביביים הם אירועים משפחתיים מכל מיני סוגים. אנשים מחפשים סיבות למסיבה, ומוצאים אותן לא רק בחתונות, בריתות וברי מצווה, אלא גם בימי הולדת או כל סוג של ציון דרך זוגי. יש הרבה סוגים של חגיגות זוגיות, כולל יציאה לצימרים ובתי מלון. במקרה כזה, צימרים בחד נס לזוגות יכולים להיות אידיאליים, שכן מדובר במקום קסום, המבודד מספיק מהמרכז, אך קרוב לטבריה, וניתן להשיג בו בילוי זוגי אידיאלי. בין אם בחרתם באירוע אינטימי ומשפחתי לבין צימרים בחד נס לזוגות הדבר החשוב הוא לציין ולחגוג את ציוני הדרך הזוגיים, וליהנות מהרגע.