וואטס אפ

אטרקציות מומלצות לרחבת הריקודים

אם אתם מתחתנים בקרוב, כדאי שתדעו שיש לא מעט אטרקציות מגניבות שתוכלו לשלב באירוע שלכם בזמן הריקודים. הנה סקירה קצרה של האטרקציות הבולטות בתחום החתונות והאירועים שכדאי לשקול.

אטרקציות של בלונים לאורחים

אם יצא לכם להיות בחתונות בשנים האחרונות בטח שמתם לב כי יש לא מעט אטרקציות לרחבת הריקודים הקשורות לבלונים. הכוונה היא בדרך כלל לבלונים בצורת כובעים עם צורות  מיוחדות שנהוג לחלק לאורחים באירוע. האורחים שלכם חובשים את הבלונים והרחבה הופכת בין רגע לרחבה צבעונית ושמחה. 

כמו כן ישנה האפשרות לשלב גם בלונים גדולים ומיוחדים שאותם נהוג להעיף באוויר באזור הרחבה. הבלונים הללו גם מוסיפים צבע ועניין והופכים כל אירוע חתונה משעמם למסיבה של ממש.

אטרקציות של בר אקטיבי לרחבה

דרך נהדרת לגרום לאורחים שלכם להיכנס לאווירה היא לשלב באירוע החתונה בר אקטיבי אשר מרכז צ'ייסרים ומשקאות אלכוהוליים מסוגים שונים. הבר בדרך כלל נייד, כלומר על גלגלים, והאטרקציה הזאת ממש מגיעה אל האורחים שלכם בזמן הריקודים מה שאומר שהם לא צריכים לחכות ולהמתין בבר עד לקבלת המשקה. זה מה שהופך את האטרקציה הזאת לכל כך נחשקת ומבוקשת.

בובות ענק שמגיעות לרקוד

כן כן, שמעתם נכון. בובות ענקיות ומתנפחות אשר בתוכן תוכלו למצוא מפעיל שפשוט מגיע לרקוד במהלך סשן הריקודים ביום החתונה שלכם. האמת? מדובר באחת מהאטרקציות הכי מצחיקות, משמחות ומעוררות עניין בחתונה וניתן למצוא בובות בסגנון של חיות (למשל דובים ענקיים) ואפילו בובות בצורה של בקבוקי אלכוהול. 

זוהרים משלל סוגים וצורות

רוצים להעניק לחתונה שלכם מראה שלא ישכח? אולי כדאי לשקול לשלב ברחבת הריקודים צמידים זוהרים, שרשראות ואפילו אביזרים לראש כמו קשתות זוהרות. זאת למעשה דרך נהדרת להפוך את הרחבת לזוהרת, גם בשלבים מאוחרים של האירוע כאשר נכנסים לשלב הטראנסים והרחבה קצת מחשיכה. 

הצמידים הזוהרים אינם יקרים ואפשר לרכוש בסביבות 300 פריטים שונים בעלויות יחסית נמוכות של כמה מאות שקלים. הטיפ שלנו בעבורכם הוא לנסות ולשלב סוגים שונים של זוהרים ולא להסתפק רק בצמידים או לחילופין בקשתות זוהרות בלבד.

עוד על בחירת אטרקציות לחתונות ואירועים

בחירה של אטרקציות לחתונה היא ללא ספק אינה פשוטה וזאת בשל שפע האופציות שקיימות כיום. כאשר ניגשים לבחור אטרקציות לרחבת הריקודים, חשוב כמובן להכיר את הסוגים השונים ולעבוד עם מסגרת תקציב ברורה על מנת לא להתפזר מבחינת העלויות. 

 

אין ספק שכל האטרקציות שהזכרנו כאן למעלה, לא רק תורמות לאווירה של האירוע אלא גם הופכות אותו לבלתי נשכח ולכן מומלץ לשלב לפחות אטרקציה אחת. יחד עם זאת, השתדלו לא להעמיס מאחר וכאשר הרחבה מלאה מידי באטרקציות שונות, זה עשוי להיראות יותר מידי ואנחנו לא רוצים לקבל מראה של מסיבה אלא של חתונה שמחה ומיוחדת.