וואטס אפ

שימו לב לפרטים הקטנים: כל הדברים שיהפכו את האירוע שלכם לחלומי ומושלם במיוחד

שגרת העבודה שלנו מפגישה מאפשרת לנו להבין בדיוק מהם הדברים שהופכים עוד אירוע רגיל ושגרתי לאירוע חלומי ובלתי נשכח שהאורחים לא ישכחו תוך זמן קצר.

כמובן שהדרך לשם מתחילה אצלנו, אולם האירועים היוקרתי והפופולרי ביותר בתל אביב, וכאשר אתם פונים אלינו נשמח לייעץ לכם ולעזור לשדרג את כל החלקים של האירוע, אך כמובן שיש משמעות רבה גם לעבודה של יתר הספקים וזה בדיוק הדבר שאנו רואים בכל אירוע שקורה אצלנו. 

על כן, על מנת שגם אתם תוכלו לנצל את מלוא הפוטנציאל של החגיגה שלכם, אנו רוצים לתת כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הספקים שלכם - הצלמים, הדיג'יי ושירותי ההזמנה וההושבה. בהצלחה ובשעה טובה!

מוזיקה איכותית זה מאסט

פעמים רבות זוגות שמגיעים אלינו תוהים אם זה בסדר להזמין דיג'יי שמגיע דווקא ממקום רחוק כאשר מדובר על מישהו ספציפי שהם מכירים ומתחברים אליו. כך למשל, אחד הזוגות הזמין לחתונה שלו את DJ ניסן רוזן, תקליטן לאירועים בקריות שהרים את האירוע לגבהים חדשים בלי שום ספק. 

אם לא מדובר על מרחק גדול מדי ובמיוחד שהרבה תקליטנים שמחים לעשות את המאמץ ולהגיע, אין ספק שכדאי לבחור DJ שאתם מתחברים אליו, שיש לכם כימיה איתו ושמח לנגן את סגנונות המוזיקה שאתם והחברים שלכם מתחברים אליהם. 

כימיה עם הצלם

עוד נותן שירות שחשוב לבחור בקפידה הוא הצלם בחתונה  שיגיע לרוב עם צוות צילום של כמה אנשים. זכרו כי מדובר בסופו של דבר בזכרונות שלכם מהערב הגדול ולכן חשוב לבחור את האדם המתאים. חשוב לראות עבודות קודמות ולהתרשם שאתם אכן אוהבים את הסגנון, אבל חשוב לא פחות להרגיש את הכימיה איתו ויחד עם שאר חברי הצוות. 

אטרקציות נוספות

לפני שתבחרו את נותני השירות לאטרקציות השונות שלכם, חשוב להחליט איזה אטרקציות אתם רוצים שיהיו. אחדים רוצים בר פירות טעימים או מאכלים מרעננים לסוף הערב, יש כאלו שבוחרים בתאי צילום מדליקים עם מזכרת שאפשר לקחת באופן מיידי ויש כמובן עוד אופציות רבות. קודם תחליטו מה אתם אוהבים ומה יתאים לכם ולאחר מכן מצאו את הספקים שמאפשרים זאת. אנו ממליצים לעבוד עם ספק אחד ולא לבחור בספקים נפרדים לכל אטרקציה. 

אם תקפידו על הדברים הללו ותבחרו ב-DJ מקצועי, תמצאו צלם שאתם מתחברים אליו ותבחרו אטרקציות מתאימות, אין ספק שתהנו מאירוע משודרג!