וואטס אפ

5 סיבות מצוינות לעשות את החתונה שלכם דווקא בחורף

זוג מאורס לקראת תכנון החתונה? קודם כל בשעה טובה! אנחנו בטוחים שאתם מתרגשים מאד בנקודה בה אתם נמצאים כרגע והראש שלכם כנראה כבר עובד שעות נוספות בתכנונים לקראת היום הגדול. אם אתם מחפשים את המקום המושלם להתחתן בו כמובן שאנו ממליצים לבוא אלינו - מתחם האירועים היפה ביותר במרכז לחוויה אורבנית יוצאת דופן. 

אם עדיין לא קבעתם תאריך לאירוע שלכם - אנחנו רוצים להציע לכם צאת מהקופסא ולחשוב דווקא על אירוע בחורף. אם זה משהו שחשבתם עליו ושקלתם אותו אנו רוצים לחלוק חמש סיבות טובות למה לגמרי כדאי לעשות את זה ורגע לפני להזכיר שאתם מוזמנים להתייעץ איתנו בכל שלב!

כי האווירה שונה

בראש ובראשונה חשוב לדעת כי מדובר על אירוע שונה בתכלית מכל האירועים הרגילים שרובים מתרחשים בקיץ. לכן אם אתם מחפשים דרך לחגוג אירוע מיוחד ושונה, חגיגה בחורף זה לגמרי הרעיון הנכון עבורכם. קחו בחשבון שגם המראה של האירוע עשוי להשתנות ואפשר לשדרג אותו עם אוהל לאירועים כפינת ישיבה מדליקה לאורחים ואטרקציות אחרות מיוחדות לחורף שלא יתאימו בקיץ. 

כי אנשים יחכו לאירוע שלכם

בקיץ יש לכל אחד מאיתנו הרבה מאד אירועי חתונה שהוא מוזמן אליהם ולפעמים מדובר גם על עשרות אירועים בעונה. זה בהחלט יכול להגיע למצב של נטל באופן הזה וזה משהו שלוקחים בחשבון אנשים שחוגגים בקיץ. לעומת זאת אירוע בחורף זה דבר נדיר וככה אנשים יחכו לאירוע שלכם שייתן להם תירוץ לצאת מהבית, לחגוג ולהשתחרר. 

בשביל חיסכון משמעותי

הנוסחה היא פשוטה למדי. פחות אנשים שמתחתנים בעונה מסוימת הופכת אותה לזולה משמעותית. כרגע המצב הנתון הוא שפחות אנשים בוחרים להתחתן בחורף וכך למעשה מדובר על אירועים זולים יותר. הניחוש שלנו הוא שבשנים האחרונות חתונות החורף יהפכו להרבה יותר פופולריות ולכן מומלץ להכות בברזל כל עוד הוא חם (או קר?!) ולקבוע אירוע חורף מרגש. 

כי לא מזיעים

זה נשמע מצחיק אבל זה לגמרי עניין רציני. את כל יום החתונה אפשר להעביר מבלי לסבול מהחום וזה לא עניין של מה שבכך עבור זוגות שרוצים להיות רעננים מהבוקר. 

כי זה פשוט כיף

בתכלס, אירועי חתונה בחורף זה פשוט כיף. אפשר ללבוש שמלות מיוחדות עם שרוול ארוך והאווירה היא תמיד אינטימית ומושלמת לחגיגה ייחודית ומרגשת. 

 

אם אתם שואלים אותנו - האפשרות של חתונת חורף זה משהו שכל זוג צריך לשקול.