וואטס אפ

לקראת היום הגדול שלך: כך תתכונני עם הלוק המושלם לחתונה

עם כל הכבוד לבחיר ליבך - הגבר המאושר איתו בחרת להתחתן ולחלוק איתו את חייך, כולנו יודעים שיום החתונה הוא לגמרי היום שלך. את בוחרת איפה האירוע הגדול יקרה, איך ייראה האירוע שלך מתחילתו ועד סופו וכמובן שהחלק המרכזי והחשוב ביותר הוא המראה שלך ביום הגדול. 

אם תבחרי לחגוג את החתונה שלך אצלנו, אנחנו מבטיחים לך חוויה בלתי נשכחת ויחס אישי מהבוקר ועד לאחרון החוגגים. מכאן, מה שנשאר לך זה לדאוג למראה שלך ביום האירוע ולכן אנו רוצים לחלוק איתך כמה טיפים מהניסיון שלנו שיעזרו להגיע על הצד הטוב ביותר. בהצלחה - מזכירים לך שאת מוזמנת ליצור קשר ולהתייעץ איתנו בכל שלב!

טיפוח מקדים לשיער

הטעות הראשונה של מרבית הכלות היא שהן חושבות שההכנה לחתונה מתחילה כמה חודשים לפני האירוע עם בחירת השמלה. האמת היא שעל מנת להגיע במיטבך ליום הגדול, ההמלצה היא להתחיל בהכנות כמה שיותר זמן מראש וכדאי להתחיל כבר מהרגע בו הוא שלף את הטבעת והציע לך להתחתן איתו. 

על מנת שתוכלי להנות מתסרוקת מושלמת, אנו ממליצים להתחיל להשתמש בתכשירי טיפוח איכותיים ומיוחדים שלא תמצאי בסופרים וברשתות הפארם. פול מיטשל זה מותג מעולה שאנחנו ממליצים עליו בחום ובאתר הזה תוכלי למצוא מגוון מוצרים במחירים משתלמים.  

כמו כן - אנו ממליצים להתחיל לעבוד על הציפורניים כבר מהשלב הזה אם עד היום לא השקעת בטיפוח שלהן. 

עיצוב שמלה מהרגע הראשון

עוד משהו שכדאי לדאוג לו מההתחלה ולא רצוי להשאיר לרגע האחרון זה עיצוב השמלה. חשוב מאד להחליט מראש אם את מעדיפה שמלה אחת לכל האירוע שתרצי ללכת דווקא על שמלה אחת לשלב של החופה ושמלה אחת לרחבת הריקודים. זכרי כי מדובר בתהליך לא קצר שכולל הרבה מאד התאמות ושינויים ולכן מומלץ להתחיל אותו מוקדם ככל הניתן על מנת שלא להתקע עם הדברים האלו ברגע האחרון. 

כושר וחיטוב

כבר עכשיו חשוב לנו להגיד שאין שום הכרח להגיע בחיטוב מקסימלי, אלא אם כן זה משהו שחשוב לך. אם זה משהו שאת רוצה, זכרי שעלייך לעשות זאת בשני אפיקים חשובים:

  • תזונה: התאמת התזונה באופן אישי כך שניתן יהיה לשרוף קלוריות ושומן מצד אחד ומצד שני תשיגי רכיבים מזינים לבניית השריר. 

  • כושר גופני: על מנת להגיע לתוצאה אידיאלית חייבים לבנות תכנית אימונים אישית לחיטוב ועיצוב הגוף. 

אם את מרגישה שאת לא יודעת איך עושים זאת לבד, אפשר בהחלט לגשת לתזונאי ומאמן כושר אישי וחשוב להתחיל את התהליך לפחות חצי שנה לפני האירוע בשביל לראות תוצאות. 

 

מקווים שהצלחנו לתת כאן כמה קווים מנחים לקראת האירוע. אם תקפידי על הדברים הללו תוכלי להגיע ליום הגדול ממה כמו שחלמת ודמיינת.