וואטס אפ

חתונה קטנה

חתונה קטנה אל מול חתונה גדולה – מה ההבדלים?

כזוג מאורס גם אתכם מציפה שאלת השאלות: האם לחגוג את אירוע החתונה כאירוע חתונה קטנה במרכז, או כאירוע גדול עם מספר רב של משתתפים. כל אירוע מאופיין בכמות אחרת של מוזמנים, אך נדמה שזה לא ההבדל היחיד. עם הפקה של אירוע גדול משתתפים עליכם להוציא יותר כסף, להיות קרובים פחות לאורחים שלכם ולעבוד קשה יותר לאורך הפקתו.

 

מנגד, אירוע בוטיקי מאפשר לכם להוציא פחות כסף, להיות קרובים יותר לאורחים ולהשקיע פחות זמן בהפקתו. באיזה אירוע אתם הייתם בוחרים? מנהל האירוע ישמח ללוות אתכם ולהציג לכם את התועלות של כל אירוע ואירוע.

איך חוגגים חתונה קטנה ב-EAST TLV?

אנחנו חוגגים אתכם ביחד את חתונת הבוטיק שלכם באווירה שיקית-אורבנית בלב תל אביב. חתונה קטנה מאופיינת בדרך כלל בקהל מוזמנים מצומצם יחסית, מה שיכול המון פעמים לאפשר לכם לארח את האירוע כאירוע קוקטייל סולידי. צוות מנהלי האירועים שלנו יקפידו אתכם על הפרטים הקטנים ביותר תוך הענקת תשומת לב לכל פרט ופרט.

 

באירוע של חתונה קטנה אתם קרובים כמה שיותר אל האורחים שלכם, וכך לא צריכים לחלק את עצמכם בין מאות אורחים. האירוע יחולק לשני חלקים עיקריים ובהתאם גם יותאם לוקיישן נבחר: שלב קבלת הפנים יהיה החלק הראשון והוא יערך תחת כיפת השמיים אל מול הנוף האורבני, והחלק השני של רחבת הריקודים יערך במתחם הסגור והמעוצב עם בשורות הטכנולוגיה המתקדמות ביותר.

כמה כסף אתם משקיעים באירוע?

האלמנט הראשון שחשוב לשים אליו לב הוא כמובן עלות האירוע של אולם אירועים במרכז. אם ישנו דבר המשותף לכל הזוגות המאורסים בלי קשר לאופי האירוע שהם רוצים להפיק, הוא הרצון להפיק אירוע בלתי נשכח. כדאי לדעת כי ככל שאתם עתידים לארח יותר אורחים באירוע, כך האירוע הופך יקר יותר. נסו לחשוב על ארוחת ערב שאתם מארחים בבית שלכם: הרי שיהיה לכם זול יותר לארח זוג חברים מאשר לארח אירוע רב משתתפים. דומה הדבר גם עם אירוע החתונה שלכם: חתונה קטנה שבה אתם מארחים פחות אורחים, תעלה לכם פחות כסף מאשר חתונה עם מספר רב של אורחים.

עד כמה תהיו קרובים לאורחים שלכם?

בטח גם אתם שמעתם על המון זוגות המעידים על כך שהם לא זוכרים דבר מאירוע החתונה: מי הגיע, מי לא הגיע, איך הייתה החופה ואיך הרגיש הסלואו. לצד ההתרגשות הגדולה שמציפה את הזוגות ביום הגדול שלהם והיא הסיבה העיקרית לכך שלא זוכרים כל פרט מהאירוע, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי ככל שיש לכם יותר קהל, כך אתם רחוקים יותר מהאורחים וקשה לכם לחלק תשומת לב לכל אחד ואחד מהם.

 

מנגד, כשאתם חוגגים את האירוע שלכם כאירוע של חתונה קטנה, אתם יכולים להעניק תשומת לב לכל אורח, לנהל סמול טוק עם כל אורח ולהרגיש קרובים לאורחים שלכם – מה שמעניק לכם את האפשרות לנגוס ברגע ולא לתזז מאורח לאורח בלי שאתם שמים לב.

האם אתם באמת מכירים את כולם?

האורחים שלכם הם במידה רבה מה שיעשה לכם את האירוע, כך שחשוב לבנות רשימת מוזמנים המורכבת מאנשים שאתם אוהבים באמת – משפחה וחברים. במרבית המקרים בחתונות הגדולות, בני הזוג לא באמת מכירים את כל האורחים שכן רשימת המוזמנים מבוססת בין היתר על קרובים רחוקים מאד, קולגות לעבודה שהם מעולם לא החליפו איתם מילה ושכנים של ההורים שלא באמת היה חשוב להזמין אותם.

מנגד, באירועים קטנים יותר צריך לצמצם את רשימת המוזמנים, כך שבסופו של דבר יוצא שאתם חוגגים רק עם המעגל הקרוב אליכם ביותר.

מה כל הפקה דורשת מכם?

ישנם הבדלים מהותיים בין הפקה של חתונה קטנה בתל אביב ובין הפקה של אירוע גדול. הפקה קטנה עם מספר מצומצם של אורחים דורשת מכם פחות התעסקות, לוגיסטיקה וארגונים. מנגד, אם אתם מפיקים אירוע גדול, עליכם לדאוג לכל אורח ואורח וכך נדרש מכם לעבוד יותר עבור הצלחת האירוע: החל משליחת ההזמנות וסידורי השולחנות, דרך השקעה כספית גדולה יותר בפינת המזכרות ועד יחס אישי לכל אורח בזמן האירוע.