וואטס אפ

חתונות

אם אתם תל-אביביים בנשמה או בפועל, אתם יודעים שאין כמוה. ואם אתם רוצים חתונה בתל אביב סביר להניח שאתם כבר יודעים שאין יותר מושלם מEAST-TLV – 

אולם אירועים, גן אירועים אורבני במרכז תל אביב.

 

אבל… למקרה שלא יצא לכם להכיר כדאי שתתכוננו:

 

  • שיק אורבני מהאגדות, כזה שלא מוצאים באף אולמות אירועים אחרים
  • גן אירועים אורבני עם אולם אירועים רחב היקף המחולק בצורה חכמה ומאפשר לכל האורחים להרגיש חלק מהאירוע
  • ובאותה נשימה למצוא את המקום הכי נוח ומתאים להם
  • אוכל ברמה של מסעדת שף יוקרתית
  • אלכוהול שלא מפסיק לזרום ולהרים את האירוע
  • רחבת ריקודים עם כל מה שצריך כדי להרים מסיבה מטורפת: מתאורה ועד למערכת שמע המתקדמות ביותר בשוק
  • צוות מקצועי שמטפל באורחים שלכם ובכם באיכות וסבלנות אינסופיים

 

למקומות, היכון, יוצאים למסע

הזוגות שלנו לא סתם נקראים כך. אנחנו יוצאים למסע משותף עם כל זוג שמגיע לחגוג את היום המיוחד שלו באיסט. לאורך כל האירוע אנחנו עומדים לרשותכם מההתחלה ועד הסוף, מציבים לרשותכם את הצוות המקצועי שלנו בתחומים השונים ומשמשים לכם כבית לכל התייעצות, שאלה, בקשה וחלום.

 

למעשה, התהליך המשותף שלנו מתחיל בחלום – חתונת החלומות שלכם

אתם מספרים איך אתם רואים את היום המאושר שלכם ואנחנו לוקחים את החלום משם ועושים הכל כדי להפוך אותו למציאות. כי כשאתם מאושרים ביום החתונה שלכם והאורחים שלכם לא מפסיקים להלל ולשבח את האירוע שלכם, זה מה שגורם לנו לאושר כל פעם מחדש. כך אנחנו יכולים לטפוח לעצמנו על השכם ולדעת שגם הפעם הצלחנו. IT'S A WIN – WIN!

 

חיפשתם אולם אירועים במרכז? מצאתם הרבה יותר מכך

איסט תל אביב הוא לא סתם עוד אולם אירועים עם גן אורבני. הוא כל מה שתל אביבי בתל אביב. המיקום המרכזי, הסטייל הייחודי, האווירה המגניבה, הכישרון לסגור את כל הקצוות הקטנים, ההבנה בהפקת מסיבות עם ווייב ייחודי, האנשים הנכונים שפועלים יחד להוציא לפועל את האירוע שלכם, התפאורה, הנוף ואפילו הריח באוויר. כל אלו ועוד הם המאפיינים הייחודיים שהופכים את east תל אביב למקום הנכון להתחתן בו.

 

אנחנו כבר כאן, ואתם?

זה לא התפקיד שלנו לומר לכם היכן להתחתן אבל זה כן התפקיד שלנו להפיק עבורכם את חתונת החלומות שלכם, פשוט כי זה מה שאנחנו עושים הכי טוב. ואנחנו נעשה זאת אחרי שנשב ביחד על קפה, ננסה להיכנס לראש שלכם ונבין כיצד אתם רואים את הדברים. קטן ואינטימי? רחב ממדים? צנוע ועדין? ראוותני ומרשים? קצב מהיר?

אווירה תל אביבית ייחודית? רק תגידו איך אתם בוחרים לחגוג את האהבה שלכם ואנחנו על זה.

 

איסט תל אביב. גן אירועים אורבני עם אולם אירועים במרכז תל אביב, שוקק, דינמי ובעל אווירה שלא תמצאו בשום מקום אחר. תהיו בקשר, הצוות שלנו מוכן לאתגר, כל אתגר, וישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ועד ליום החתונה.

 

תהיו בקשר

השאירו פרטים או התקשרו לטלפון 053-4255125
אנא מלאו את טופס - תהיו בקשר